Dzieci z rodzin zastępczych i "Naszej Chaty" spotkały się z Mikołajem - Powiat Słubicki

Pandemia nie przeszkodziła Mikołajowi i jego elfom z kunowickiej „Uśmiechniętej Planety” oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach w sprawieniu radości dzieciakom!

Tak jak w poprzednich latach, do wszystkich dzieci z powiatowych rodzin zastępczych oraz podopiecznych „Naszej Chaty” w Cybince dotarły paczki z upominkami, a z najmłodszymi św. Mikołaj połączył się on-line. Radości nie było końca!

Oprócz prezentów rodziny otrzymały własnoręcznie zrobione kartki z życzeniami, a także kreatywne zestawy do samodzielnego wykonania.

- A już w najbliższy weekend dzieci będą miały okazję uczestniczyć w warsztatach on-line, podczas których wykonają bombki i kule śniegowe – zapowiada szefowa PCPR Anna Gołębiowska.

Taki przedsmak nadchodzących świąt jest możliwy dzięki projektowi „Aktywna integracja w powiecie słubickim”, realizowanemu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.