Słubiccy policjanci mają nowego szefa - Powiat Słubicki

A dokładniej - szefową. Od soboty obowiązki powiatowego komendanta policji w Słubicach pełni podinspektor Bogumiła Malinowska. Dziś gratulacje złożył jej starosta Leszek Bajon.

Pani podinspektor była wcześniej naczelnikiem wydziału dochodzeniowo - śledczego w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. – To bardzo doświadczona policjantka, jej wiedza na pewno się przyda na trudnym terenie transgranicznym – powiedział portalowi Słubice24.pl rzecznik lubuskich policjantów nadkom. Marcin Maludy.
Życzymy powodzenia i samych sukcesów na nowym stanowisku!