Starosta chwycił za rakietę, by wesprzeć Wielką Orkiestrę - Powiat Słubicki

- Kiedyś to się grywało! Kiedyś to były sety, gemy! A teraz… może być różnie! – śmiał się starosta Leszek Bajon, który miał lekką tremę przed piątkowym meczem tenisa. Ale nie miał wyjścia, bo to nie było zwykłe spotkanie na korcie!

Zapewne pamiętacie, że podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy starosta przeznaczył voucher, którego przedmiotem był mecz tenisa z nim samym. Licytację wygrała Anna Salamoniak - Prażanowska, a teraz przyszła pora na wypełnienie zobowiązania starosty. Pani Annie towarzyszył mąż Mariusz. Rakiety aż furczały!

- Starosta poradził sobie znakomicie, a najważniejszy był szczytny cel. I oczywiście dobra zabawa! - podsumowali spotkanie partnerzy Leszka Bajona.
Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie najmłodszych!