Wizyta byłego wicepremiera u starosty w 31. rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce! - Powiat Słubicki

Na zaproszenie starosty Leszka Bajona Słubice odwiedził były wicepremier Janusz Piechociński.

Jako, że pan premier był również ministrem gospodarki, poruszono szereg tematów związanych z sytuacją gospodarczą powiatu słubickiego.

- Rozmawialiśmy m.in. o funkcjonowaniu terminala w Świecku, Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a także o problemach małych przedsiębiorstw, które przeżywają obecnie kryzys, spowodowany pandemią - mówi starosta.

Panu premierowi dziękujemy za wizytę i, rzecz jasna, zapraszamy ponownie!