UWAGA! Starostwo przywróciło bezpośrednią obsługę petentów - Powiat Słubicki

Należy jednak pamiętać, że osoby przychodzące do budynków starostwa są zobowiązane do przestrzegania niezbędnych środków ostrożności, tj. zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniej odległości od innych osób.

Obsługa jest realizowana w wyznaczonych miejscach starostwa:
- przy ul. Piłsudskiego 20 na parterze budynku (lub w poszczególnych pomieszczeniach biurowych - po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty),
- przy ul. Piłsudskiego 19 (w Wydziale Komunikacji i Dróg) obsługa realizowana jest bez Systemu Kolejkowego i rezerwacji internetowej wizyty. Obsługa w zakresie Ewidencji Pojazdów realizowana jest w punkcie informacyjnym w pokoju nr 8, natomiast w zakresie Ewidencji Kierowców w pokoju nr 6. Wszystkie osoby będą obsługiwane pojedynczo wg kolejności przybycia do wydziału, natomiast osoby oczekujące na obsługę będą przebywać na zewnątrz budynku.

W przypadkach, w których jest to możliwe, w dalszym ciągu zalecamy załatwianie spraw przez internet, za pośrednictwem platformy ePUAP, poczty elektronicznej, w formie korespondencji tradycyjnej lub telefonicznie: