Senator Władysław Komarnicki z prezentem dla słubickiego szpitala - Powiat Słubicki

Podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu starostę i radnych odwiedził senator Władysław Komarnicki, który, wraz z wielkopolskim przedsiębiorcą Rafałem Maćkowiakiem, przywiózł mechaniczną i bezdotykową stację do dezynfekcji rąk. Wkrótce stanie ona w słubickim szpitalu.

- Cieszę się, że mogłem pomóc. Wszak jestem mocno związany ze Słubicami, zawsze czuję się tu jak ryba w wodzie - mówił radnym senator.
A my, w imieniu pacjentów i personelu szpitala, serdecznie dziękujemy za tak potrzebny prezent!