Nasze maseczki będzie można odbierać w słubickich aptekach OD PONIEDZIAŁKU. - Powiat Słubicki

Maseczki, które, przypomnijmy, przekazała nam firma M.B.B. Logistics, trafiły już do czterech gmin powiatu, część z nich pojechała na terminal w Świecku, nie zapomnieliśmy rzecz jasna o słubickim szpitalu i służbach mundurowych. Teraz czas na mieszkańców Słubic. W porozumieniu z Sanepidem ustaliliśmy, że najbezpieczniejszym sposobem dystrybucji maseczek będzie przekazanie ich aptekom.

Oto placówki, w których OD PONIEDZIAŁKU będzie można odebrać maseczkę:

➡️ Apteka „Centrum Zdrowia”
pl. Przyjaźni 28

➡️ Apteka Laboratorium
PHARMACOS
ul. Jedności Robotniczej 2

➡️ Apteka „Millenium”
ul. Mickiewicza 5, 69-100

➡️ Apteka „Nowa” Sp. z o.o.
ul. Chopina 7/4

➡️ Apteka „Jedynka” Sp. z o.o.
pl. Przyjaźni 18

➡️ Apteka „Vita” s.c.
ul. Wrocławska 5j

• - Wszystkim mieszkańcom życzymy dużo zdrowia, a słubickim aptekom dziękujemy za wsparcie naszej akcji! - podkreślają starosta Leszek Bajon i wicestarosta Robert Włodek.
  • Mieszkańcy Słubic odbierają maseczki za pośrednictwem aptek. Jeśli zaś chodzi o pozostałe gminy, maseczki przekazaliśmy ich władzom i obecnie są w pełnej dyspozycji gminnych sztabów kryzysowych.