Koszulki (jak) malowane wesprą Wielką Orkiestrę - Powiat Słubicki

Jedyne w swoim rodzaju, fantastyczne i niepowtarzalne - tak w trzech słowach można określić koszulki, które w ramach warsztatów pod nazwą "Chcę pomagać" przygotowali wychowankowie "Naszej Chaty" w Cybince, wspólnie z uczniami klasy IV b ze słubickiej "Jedynki".

Każdy z tych oryginalnych t-shirtów pójdzie pod młotek podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Cybince (Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury) i Słubicach (SMOK).
- Zapraszamy do udziału w licytacji! Każdy może stać się właścicielem tych niesamowitych koszulek, a przy okazji wesprzeć Orkiestrę! - zachęca szefowa "Naszej Chaty" Dorota Łazarczyk wraz z wychowawczynią czwartoklasistów Tatianą Uwarkin.
Przyłączamy się i życzymy jak najwyższych kwot!