Wosk lał się gęsto, a na parkiecie... andrzejkowa zabawa! - Powiat Słubicki

Popatrz, co mi wyszło z wosku: to rakieta!
- Nie, wydaje mi się, że to komputer, w przyszłym roku będziesz grać dużo na konsoli! - takie rozmowy słyszeliśmy wczoraj podczas wróżb, które były zaledwie jedną z wielu atrakcji andrzejkowej zabawy dla osób niepełnosprawnych.

Starosta Leszek Bajon i dyrektorka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anna Gołębiowska zaprosili na andrzejki uczestników Środowiskowych Domów Samopomocy: w Bieganowie, Ośnie Lubuskim, Słubicach oraz Górzycy. Nie zabrakło podopiecznych Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach. A to wszystko w ramach projektu "Aktywna integracja w powiecie słubickim"
 - Dziękuję wam za ten uśmiech i energię, które nam przekazujecie codziennie. I pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na naszą pomoc - deklarował wicestarosta Robert Włodek, który wspólnie z członkami zarządu powiatu: Damianem Utrackim i Sebastianem Łukaszewiczem życzył wszystkim dobrej zabawy.
I taka też była! Po obiedzie przyszedł czas na konkursy, animacje oraz oczywiście szaloną imprezę! Były nieśmiertelne przeboje, pociąg, słowem: parkiet nie pozostawał pusty ani przez chwilę. O atrakcje zadbali niezawodni animatorzy z kunowickiej Uśmiechniętej Planety. Brawo!
To była niezapomniana zabawa! Właśnie tak powinno się świętować andrzejki!

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.