Za nami ostatnie w tym roku posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku - Powiat Słubicki

W poniedziałek odbyło się czwarte i ostatnie w tym roku planowe posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku VI kadencji. Spotkanie rozpoczął przewodniczący Komisji starosta Leszek Bajon.

- Członkowie komisji zapoznali się z projektem budżetu powiatu na rok 2020 w zakresie dotyczącym porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli, który zaopiniowali jednogłośnie pozytywnie, poprzez podjęcie stosownej uchwały – mówi nam Mikołaj Jagła, główny specjalista ds. obronnych i obrony cywilnej w starostwie.

Skupiono się również nad przygotowaniem projektu planu pracy Komisji na rok 2020.  - Zapoznano się też z działaniami podejmowanymi przeciwko zagrożeniom związanym z sezonem grzewczym. Ponadto członkowie Komisji zgłaszali wnioski o podjęcie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach na obszarze powiatu słubickiego – dodaje M. Jagła.