Deszcz kwiatów, podziękowań i wyróżnień podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu - Powiat Słubicki

Wizyta pani poseł, wyróżnienia dla znanych i lubianych, a także podziękowania dla starosty i pani skarbnik - dzisiejsza sesja Rady Powiatu, która po raz pierwszy odbyła się w nowej sali konferencyjnej, miała wyjątkowo uroczysty charakter. Ale po kolei.

Jednym z gości podczas sesji była posłanka Krystyna Sibińska. Usłyszała od starosty Leszka Bajona i przewodniczącego Rady Wiesława Kołoszy gratulacje z okazji wyboru na kolejną kadencję, sama zaś pochwaliła dokonania zarządu powiatu w ostatnim roku i zadeklarowała pomoc przy staraniu się o obwodnicę Słubic. Dziękujemy!

3 copy copy copy copy copy copy copy copy

"Za wieloletnie poświęcenie, zaangażowanie i profesjonalizm, wykazane podczas organizowania corocznych, dotychczas trzydziestu edycji Narodowych Ulicznych Biegów Niepodległości w Słubicach, a także za niestrudzone promowanie wśród mieszkańców powiatu słubickiego wartości, jakie niesie sport" - takie podziękowania dostali dziś od starosty i wicestarosty Ryszard Chustecki i Piotr Kiedrowicz. Przyznacie, że podobne wyróżnienia obu panom należały się już dawno...

Były też kwiaty od pracowników starostwa. Z okazji pierwszych "urodzin" nowego zarządu powiatu bukiet otrzymał starosta Leszek Bajon, który zaraz... przekazał go skarbnikowi Grażynie Neumann. - To był ciężki rok, a podziękowania należą się szczególnie pani skarbnik - wytłumaczył starosta.

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Ponadto radni uchwalili m.in. przyszłoroczny rozkład godzin otwarcia aptek na terenie powiatu słubickiego oraz wysłuchali sprawozdania Komisji Rewizyjnej z kontroli działalności Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach