NFZ zaprasza mieszkańców do starostwa! - Powiat Słubicki

Uwaga! Już jutro mieszkańcy powiatu słubickiego będą mogli skorzystać z usług mobilnego stanowiska Narodowego Funduszu Zdrowia, które będzie rozstawione w holu Starostwa Powiatowego od 10.00 do 15.00.

- Będzie się można dowiedzieć, jak założyć konto w Internetowym Koncie Pacjenta oraz w jaki sposób uzyskać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Będzie też można potwierdzić zlecenia na wyroby medyczne oraz porozmawiać o naszej działalności - zachęca Piotr Bromber, dyrektor lubuskiego NFZ.
Zapraszamy! Jutro (środa), Starostwo Powiatowe w Słubicach, hol przy wejściu, od 10.00 do 15.00.