Bajkowe odwiedziny i pasowanie na pierwszaka, czyli jesień w Ośrodku - Powiat Słubicki

Wizyta bajkowych postaci, matematyczny sukces, a także ślubowanie pierwszaków i obchody Święta Niepodległości - zobaczmy, co słychać w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Słubicach.

• Pocahontas, Myszka Miki, a nawet Rumcajs i Piotruś Pan - to tylko niektóre postaci, które odwiedziły uczniów Ośrodka z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Z iście baśniowymi rolami idealnie poradzili sobie nauczyciele oraz uczniowie sąsiedniej "Samochodówki". Brawa za pomysł!
  • Dla niego liczby nie mają tajemnic! Zwycięzcą IV Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Szkół Specjalnych „Mistrz Tabliczki Mnożenia” został Adam Kamiński z VI klasy słubickiego Ośrodka! Brawo! W imieniu starosty serdecznie gratulujemy!
  • Ślubowanie w obecności rodziców, nauczycieli i starszych kolegów złożyli uczniowie pierwszych klas Ośrodka. Było uroczyste pasowanie, dyplomy i pluszowe upominki. Życzymy powodzenia!
  • Hymn, wiersze, piosenka, a nawet pantomima - tak uczniowie Ośrodka uczcili 101. rocznicę odzyskania niepodległości. - Występ młodych aktorów w znakomicie dobranych strojach i przy podkładzie muzycznym zrobił na widzach niesamowite wrażenie - podkreśla wicedyrektorka Ośrodka Marzena Guźniczak. Wierzymy!