Starosta Leszek Bajon do Dzieci Wojny: "Wasz głos powinien być słuchany z ogromną uwagą" - Powiat Słubicki

- Składamy najserdeczniejsze podziękowania za wszelką pomoc udzieloną naszej organizacji i wszystkim jej członkom - pisali w swoim liście do starosty Leszka Bajona członkowie Zarządu Głównego Związku Dzieci Wojny, dołączając piękną książkę, opisującą losy najmłodszych podczas II wojny światowej.

- Wojna w okrutny sposób zabrała dzieciom to, co najważniejsze - rodzinę, dom, marzenia i beztroskę, dlatego Wasz głos, jako świadków tamtych dni, powinien być słuchany z ogromną uwagą - pisał z kolei starosta w swoim liście, który został przekazany w sobotę Janowi Muzyce, niestrudzonemu prezesowi słubickiego oddziału Związku Dzieci Wojny.

Stało się to podczas sobotniego spotkania integracyjnego jego członków. Dziękujemy za zaproszenie!