Rakiety poszły w ruch! O puchar starosty trwała zacięta walka! - Powiat Słubicki

Życzę wam nie tylko sukcesów sportowych, ale także wspaniałych wspomnień z tych zmagań - mówił w niedzielę w Górzycy starosta Leszek Bajon, witając uczestników Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Słubickiego i ich rodziców.

W tenisowe szranki stanęło kilkunastu młodych zawodników w pięciu kategoriach wiekowych. Miejsca na podium były uhonorowane pucharami i dyplomami. Wszyscy zawodnicy otrzymali także nagrody rzeczowe, na które złożył się m.in. sprzęt sportowy.

A oto wyniki:

Dziewczęta do 18. roku życia:
1. Dominika Podhajecka
2. Wiktoria Podhajecka
3. Julia Stolarska
Chłopcy do 18. roku życia
1. Bartosz Żukliński
2. Ksawery Rupniak
3. Maciej Duszyński
Do 16. roku życia:
1. Dominika Podhajecka
2. Ignacy Duda
3. Hubert Kamiński
Do 12. roku życia:
1. Jacek Biernacki
2. Wiktor Łobaczewski
3. Jakub Duszyński
Do 9. roku życia:
1. Sergiusz Kunicki
2. Aleksandra Żak
3. Aleksander Łobaczewski

W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy wszystkim zawodnikom!
Tenisowe zmagania dofinansowano z budżetu powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku.