"Słoneczko" podsumowało swój projekt - Powiat Słubicki

Spotkanie z dietetykiem, warsztaty rehabilitacyjne oraz odkrywanie tajników Nordic Walking - tak wyglądał projekt "SpotkajMY się w Rzepinie", realizowany w ostatnich miesiącach przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Słoneczko".

- To wszystko po to, by nasi członkowie mogli rozwijać się zarówno pod względem ruchowym, jak i intelektualnym - mówiła wczoraj, podczas uroczystego podsumowania projektu, szefowa "Słoneczka" Elżbieta Pych.
- Cieszę się, że powiat słubicki mógł dofinansować ten projekt. Widać, że nie są to zmarnowane pieniądze - ocenił zaproszony na podsumowanie starosta Leszek Bajon, deklarując wsparcie przy podobnych przedsięwzięciach także w kolejnych latach.
Tymczasem "Słoneczko" nie spoczywa na laurach: stowarzyszenie wkrótce rozpoczyna kolejny, również dofinansowany przez powiat słubicki projekt: tym razem będzie to turniej w boule o puchar starosty słubickiego!
- Czegoś takiego jeszcze tutaj nie było - śmieją się członkowie "Słoneczka". Trzymamy kciuki!

Oba projekty są dofinansowane przez powiat słubicki, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku.