Ogródek Dziennego Domu Senior+ niczym profesjonalne studio telewizyjne! - Powiat Słubicki

Wykonany własnoręcznie przez naszych seniorów ogródek może służyć za miejsce, w którym można pielęgnować rośliny, odpocząć, napić się kawy, zrobić grilla, a nawet poopalać!

Dziś jednak to miejsce wyglądało niczym studio, gdzie seniorzy opowiadali o swoim Domu przed kamerą telewizji HTS.
 - Tutaj jest wspaniale! Dziękujemy wszystkim, którzy pomyśleli o stworzeniu miejsca dla nas - nie kryła radości pani Irena, jedna z mieszkanek.
Z obecności kamer skorzystali także: wicestarosta Robert Włodek i szefowa Fundacji na Rzecz Collegium Polonicum Magdalena Tokarska, którzy potwierdzili, iż nie ma przeszkód, by placówka funkcjonowała także w kolejnych latach.
Oboje podziękowali też wszystkim słubiczanom za bezinteresowną (dwukrotną!) pomoc przy tworzeniu ogródka marzeń naszych seniorów.
‼️Przyłączamy się! A cały materiał wyemituje niebawem telewizja HTS Słubice.