Wakacyjne ekspozycje w słubickiej bibliotece - Powiat Słubicki

Malownicze, greckie pejzaże, uchwycone obiektywem mieszkańca Cybinki, a także prace najmłodszych artystów naszego powiatu - w słubickiej bibliotece do końca wakacji można podziwiać dwie niezwykłe wystawy.

Pierwsza z nich nosi tytuł „Cykladowy rejs… i nie tylko”. Jej autorem jest Witold Cholewa, pasjonat fotografii z Cybinki, który podczas rejsu jachtem po greckich wyspach uchwycił w kadrze ich piękno. Na zdjęciach zobaczymy również grecką architekturę i jej niezwykłe detale.

Druga wystawa przedstawia talenty najmłodszych artystów naszego regionu. To pokonkursowa prezentacja tegorocznych prac Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE pod hasłem „Mój dom. Moje miejsce”.

Obie ekspozycje można oglądać w bibliotece słubickiej dzięki uprzejmości Anny Panek – Kusz z Galerii OKNO, działającej przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury w Słubicach. Zapraszamy!

A przy okazji przypominamy, że od niedawna słubicka biblioteka oferuje swoim czytelnikom nową usługę polegającą na bezpłatnym dostępie do bestsellerowych publikacji elektronicznych, znajdujących się w systemie Legimi (e-booków i audiobooków). Obecnie oferta obejmuje ponad 60.000 cyfrowych książek! Więcej informacji uzyskacie na miejscu.