Spotkanie na zamku z seniorami zza Odry - Powiat Słubicki

- Świat wciąż idzie naprzód, więc zachęcam: nie bójcie się nowoczesnych technologii w celu jego poznania. Pomoże wam ona także być w stałym kontakcie z waszymi dziećmi i wnukami - mówił dziś starosta Leszek Bajon, podczas inauguracji 26. Brandenburskiego Tygodnia Seniorów na zamku w Storkow.

Staroście towarzyszyły: przewodnicząca Powiatowej Rady Seniorów Barbara Kwiatkowska i dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anna Gołębiowska.
Były wesołe wspomnienia z zeszłorocznego grzybobrania seniorów z obu stron Odry czy warsztatów kulinarnych na statku. I, co podkreślają szefowie Rad Seniorów z dwóch partnerskich powiatów, w planach są już kolejne działania. Liczymy na to!
Dziękujemy za zaproszenie staroście powiatu Odra - Szprewa Rolfowi Lindemannowi oraz tamtejszemu szefowi Rady Seniorów Hansowi Christianowi Karbe. I do zobaczenia, tym razem po polskiej stronie!