Uwaga stowarzyszenia i organizacje! Będzie okazja dowiedzieć się, jak wziąć kasę z Unii i nie tylko! - Powiat Słubicki

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zachęca członków powiatowych stowarzyszeń i organizacji pozarządowych na bezpłatne spotkanie informacyjne, które odbędzie się 5 marca, od godz. 13.00 do 15.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Słubicach.
- Będzie się można dowiedzieć, w jaki sposób pozyskać środki na swoją działalność z funduszy europejskich i krajowych. Są jeszcze wolne miejsca! - zachęcają organizatorzy.
Aby się zapisać, należy wypełnić formularz, który znajduje się tutaj: