100-lecie odzyskania niepodległości - kalendarium

 

Aplikacja informacyjna dla mieszkańców

 

Rezerwacja wizyty do rejestracji pojazdu

 

Płatności online oraz statusy dokumentów komunikacyjnych

 

Godziny pracy Aptek

 

Nieodpłatna pomoc prawna

 

Rachunki bankowe

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

Wzory dokumentów

 

INFORMACJE I OŚWIADCZENIA

 

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

 
Jesteś tutaj: » Strona główna » Aktualności » News - szczegóły

W Powiatowym Ośrodku Wsparcia nie wiedzą co to nuda


Nowe zajęcia, zbieranie samodzielnie wyhodowanych plonów, a także włączenie się w przygotowania Wojewódzkiego Święta Plonów. 
Trzeba przyznać, że w Powiatowym Ośrodku Wsparcia końcówka wakacji była niezwykle aktywna. Oto relacja przygotowana przez rzepińską placówkę:

- W Ośrodku pojawiły się nowe zajęcia, mające na celu usprawnić motorykę dłoni. Nie było łatwo, gdyż przyrządy musieliśmy najpierw samodzielnie złożyć, co sprawiało nam sporo trudności, ale również radości. Zajęcia te z całą pewnością wpiszą się w naszą codzienność, dlatego pragniemy serdecznie podziękować osobie, która sprawiła nam tak wspaniały prezent.
- Po kilku miesiącach ciężkiej pracy zebraliśmy nasze plony: ogórki, pomidory, jabłka, maliny, koper i miętę, które zostaną wykorzystane do stworzenia smacznych dań i przetworów w naszej pracowni kulinarnej.
- Wspólnie z naszymi gośćmi wzięliśmy udział w grze terenowej „Podchody”. Pogoda nam dopisała – bawiliśmy się fantastycznie! Każde zadanie, bez względu na jego trudność, wykonywaliśmy z uśmiechem na ustach. 
- Dzięki uprzejmości rodziców mieliśmy możliwość zrobić przetwory z dyni, cukinii, kabaczka i ogórków. Powstały w ten sposób pyszne sałatki, które urozmaicą nasze posiłki zimą.
Oprócz przetworów przygotowywaliśmy również lubianą przez nas wszystkich pizzę. Brokuły, pieczarki, kiełbasa, papryka w połączeniu z pysznym ciastem, serem i sosem zawsze wzbudza w nas wielki apetyt.
- Na naszej działce odbyło się ognisko na zakończenie "Wakacji z Powiatowym Ośrodkiem Wsparcia w Rzepinie". Słoneczna pogoda i wspaniali goście wprowadzili nas w dobry nastrój. Do zobaczenia za rok!
- Na początku września, po wielu dniach przygotowań, nadszedł dzień wyjazdu do Cybinki, gdzie stroiliśmy witacze na Wojewódzkie Święto Plonów. Pogoda dopisała, wszyscy dzielnie pracowaliśmy, a następnie pojechaliśmy na zasłużone lody. Same dożynki zaś były doskonałą okazją do prezentacji działalności Ośrodka i prac wykonanych przez naszych podopiecznych. Było nam niezmiernie miło gościć na tegorocznym święcie plonów.

Więcej zdjęć z życia Ośrodka na naszym profilu na Facebook'u.

POW Rzepin

GALERIA


07.09.2017 08:39 wiek: 196 dni


Powiat Słubicki

Cybinka
Cybinka
Górzyca
Górzyca
Ośno Lubuskie
Ośno Lubuskie
Rzepin
Rzepin
Słubice
Słubice

Starostwo Powiatowe

ul. Piłsudskiego 20

69-100 Słubice

tel. 95 759 20 10

fax 95 759 20 11

 

autor: Administrator
data wstawienia: 13.10.2014 07:54
ostatnio zmienil: Radosław Dudek
ostatnia aktualizacja: 17.01.2018 01:58
  • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Lubuskiego
  • Dziennik Polski
  • Monitor Polski
autor: Administrator
data wstawienia: 13.10.2014 08:26
ostatnio zmienil: Radosław Dudek
ostatnia aktualizacja: 14.04.2017 13:08
Projekt i wykonanie: Go-2-Web.com - TYPO3 & Projektowanie stron
Copyright 2010 by Powiat Słubicki
Od 15.11.2010 stronę wyświetlono:
3575578