Pożegnaliśmy naszych absolwentów - Powiat Słubicki

- Bardzo się cieszę, że mogę pogratulować uczniom szkoły, którą sam kończyłem 46 lat temu – mówił dziś, podczas pożegnania absolwentów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Ryszard Chustecki. Wiceprzewodniczący Rady Powiatu nie przyszedł z pustymi rękoma – w imieniu starosty wręczył nagrodę za świetne wyniki w nauce Antoninie Skoncej.

Ostatni dzwonek mają za sobą także maturzyści z Zespołu Szkół Licealnych, którzy świętowali w Collegium Polonicum. I również tutaj nie obyło się bez nagrody starosty – otrzymał ją Klaudiusz Paprocki, z rąk Grażyny Bajon, głównej specjalistki ds. oświaty w starostwie.

Ponadto starosta Leszek Bajon uhonorował Weronikę Szczepańską, uczennicę Technikum Leśnego w Starościnie. Nagrodę przekazał jej Wojciech Skwarek, naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w starostwie.

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim absolwentom, a że matury już za kilka dni - nie możemy nie życzyć powodzenia!

Zapraszamy do galerii zdjęć, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.