Marcin Jabłoński pozostaje w fotelu marszałka województwa lubuskiego - Powiat Słubicki

Podczas dzisiejszej sesji Sejmiku Lubuskiego radni wybrali marszałka województwa. Został nim ponownie Marcin Jabłoński, wieloletni, doświadczony samorządowiec, pełniący wcześniej funkcje zarówno podsekretarza stanu, marszałka, jak i wojewody oraz – dwukrotnie - starosty słubickiego.

- Serdecznie gratuluję panu marszałkowi, w imieniu swoim oraz radnych. Współpraca na linii powiat słubicki - Urząd Marszałkowski zawsze układała się nienagannie. Wierzę, że dzisiejszy wybór wojewódzkich radnych jeszcze bardziej ją umocni - podkreśla starosta Leszek Bajon.