Jest kasa do wzięcia: przedstawiciele organizacji pozarządowych uczyli się, jak po nią sięgnąć - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Jak skutecznie zabiegać o środki unijne? Na kiedy zaplanowano nabory wniosków w 2018 roku? Aż wreszcie jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać wsparcie od Urzędu Marszałkowskiego?
Między innym tego dowiedzieli się

przedstawiciele organizacji pozarządowych z naszego powiatu, którzy wzięli dziś udział w zorganizowanym specjalnie dla nich spotkaniu w starostwie. 
Eksperci z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., wspierani przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze oraz Euroregionu Pro Europa "Viadrina", przedstawili odpowiednie dokumenty, strony internetowe i podmioty, dzięki którym można uzyskać dofinansowanie ze środków unijnych. 
Uczestnicy spotkania mieli także możliwość zapoznania się ze wzorem oferty na realizację danego zadania publicznego.
- Cieszę się, że tak wielu z państwa uczestniczy w dzisiejszym spotkaniu. To dowodzi, że jesteście państwo zainteresowani pozyskiwaniem funduszy z różnych źródeł, które są przeznaczone dla organizacji takich jak wasze - mówił podczas otwarcia spotkania starosta Marcin Jabłoński, przypominając, że te same stowarzyszenia mogą do 5 lutego składać oferty na realizację zadań publicznych, dofinansowanych ze środków powiatu słubickiego. Życzymy powodzenia!

Więcej zdjęć z dzisiejszego spotkania znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u.

Udostępnij