MBB Logistics uroczyście otworzyło swój nowy magazyn - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

5 tysięcy metrów kwadratowych oraz 100 nowych miejsc pracy - tak w skrócie liczbowo przedstawia się nowa inwestycja firmy MBB Logistics, której kolejny już, nowoczesny magazyn stanął na terenie Kostrzyńsko - Słubickiej

Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na osiedlu Przemysłowym w Słubicach. 
- Cieszy nas każda inwestycja, która powstaje na terenie naszego powiatu. I choć wiąże się z nimi wiele obowiązków dla pracowników starostwa, którzy nierzadko muszą przeanalizować dziesiątki kilogramów dokumentacji, to jednak robimy wszystko, by ułatwić kolejnym inwestorom przejście przez niezbędne procedury - mówił wczoraj starosta Marcin Jabłoński podczas uroczystego otwarcia magazynu.
- Ten nowoczesny obiekt z pewnością stanie się kolejnym impulsem do rozwoju Państwa przedsiębiorstwa i niewątpliwie przyczyni się do podejmowania kolejnych wyzwań technologicznych, w których się specjalizujecie - pisał starosta w swoim liście gratulacyjnym, który wręczył prezesowi zarządu MBB Logistics Gao Songowi.
Po uroczystym otwarciu obiektu było jego zwiedzanie, a także podsumowanie dotychczasowych dokonań firmy. Zarząd MBB zdradził, że wkrótce, również na terenie K-SSSE powstanie trzeci magazyn, połączony z pomieszczeniami biurowymi. Trzymamy kciuki!

Więcej zdjęć z wczorajszej uroczystości na naszym profilu na Facebook'u.

Udostępnij