Strażacy ochotnicy ze Smogór mieli swój jubileusz - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

- Dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu przez kolejne dziesięciolecia, społeczność gminy Ośno Lubuskie mogła zawsze liczyć na gotowość do niesienia pomocy oraz poświęcenie w ochronie życia i mienia - pisał starosta Marcin Jabłoński w liście gratulacyjnym do prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Smogórach Józefa Apanowicza. To z okazji jubileuszu 70-lecia smogórskiej OSP.


- Za tę codzienną, podkreślmy z szacunkiem – ochotniczą – służbę na rzecz bezpieczeństwa, za tę niezwykle ważną pracę przez siedem dziesięcioleci, składam wszystkim strażackim pokoleniom szczere podziękowania - czytamy dalej w liście, który w imieniu starosty przekazał strażakom jego zastępca Leopold Owsiak.
Sobotnie uroczystości, w których prócz wicestarosty wziął udział także komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach mł. bryg. Wojciech Śliwiński, rozpoczęły się mszą św. w intencji strażaków, a po części oficjalnej, w sali wiejskiej rozpoczął się uroczysty bankiet, przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Smogórach.
Gratulujemy zacnego jubileuszu i dziękujemy za zaproszenie!

Udostępnij