Wymiana windy z przystosowaniem na potrzeby osób niepełnosprawnych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Słubicach - Powiat Słubicki

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Całkowity koszt projektu: 187.758,00 PLN

Dofinansowanie ze środków PFRON: 125.558,00 PLN

Środki własne: 62.200,00 PLN.

Celem przedsięwzięcia dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych była wymiana, zakup i montaż dĹşwigu szpitalnego, tzw. windy, przystosowanego do obsługi przez osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich. Umożliwi to tym osobom szybką, sprawną i bezpieczną komunikację w obiekcie szpitala.

Ponadto realizacja niniejszego projektu jest jednym z punktów przyjętej w SP ZOZ w Słubicach polityki wyrównywania szans oraz ma zagwarantować pacjentom bezpieczne i godne warunki pobytu. Jednocześnie wymiana windy spowoduje zmniejszenie kosztów jej eksploatacji, jak również podniesienie standardu pobytu i leczenia w szpitalu oraz dostosowanie go w tym zakresie do wymogów Unii Europejskiej.

Udostępnij