Trudno o lepsze rozpoczęcie tegorocznego, XVIII Festiwalu Muzyki Klasycznej i Organowej „Convallaria” w Ośnie Lubuskim – w niedzielę, w tamtejszym ratuszu, rozbrzmiały najpiękniejsze utwory najbardziej znanych i lubianych gwiazd polskiej estrady, takich jak: Andrzej Zaucha, Krystyna Prońko, Anna Jantar, Maryla Rodowicz, Grzegorz Turnau i innych, a to wszystko w wykonaniu rewelacyjnych wokalistów kaliskiego studia Happy Singers.
Wśród publiczności nie zabrakło wicestarosty Reginy Waszkiewicz, członka zarządu powiatu Macieja Błońskiego i burmistrza Ośna Lubuskiego Stanisława Kozłowskiego, zaś festiwal objął swoim patronatem i dofinansował starosta Leszek Bajon.
A my przypominamy, że już 21 czerwca o 19.00 kolejny festiwalowy koncert, tym razem pod nazwą "Mezzo-tenorowe love”.
Wstęp, jak zwykle, wolny. W imieniu organizatorów zapraszamy!

