„Aleją gwiazd” w muzyczną podróż - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Trudno o lepsze rozpoczęcie tegorocznego, XVIII Festiwalu Muzyki Klasycznej i Organowej „Convallaria” w Ośnie Lubuskim – w niedzielę, w tamtejszym ratuszu, rozbrzmiały najpiękniejsze utwory najbardziej znanych i lubianych gwiazd polskiej estrady, takich jak: Andrzej Zaucha, Krystyna Prońko, Anna Jantar, Maryla Rodowicz, Grzegorz Turnau i innych, a to wszystko w wykonaniu rewelacyjnych wokalistów kaliskiego studia Happy Singers.

Wśród publiczności nie zabrakło wicestarosty Reginy Waszkiewicz, członka zarządu powiatu Macieja Błońskiego i burmistrza Ośna Lubuskiego Stanisława Kozłowskiego, zaś festiwal objął swoim patronatem i dofinansował starosta Leszek Bajon. 

A my przypominamy, że już 21 czerwca o 19.00 kolejny festiwalowy koncert, tym razem pod nazwą "Mezzo-tenorowe love”.

Wstęp, jak zwykle, wolny. W imieniu organizatorów zapraszamy!

Share