Huczne obchody Dnia Matki w Słubicach to już tradycja! To dzięki dzielnym seniorom ze słubickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów i Rencistów, z jego wiceprezes Kazimierą Chrzanowską na czele, którzy urządzili w sobotę fantastyczną zabawę.
- Tak się składa, że dziś obchodzimy także Dzień Rodzin Zastępczych, które tworzą matki niezwykłe. Wy również okazałyście się takimi mamami, kiedy w trudnych czasach PRL-u robiłyście wszystko, by zdobyć dla swoich pociech nowe buty czy rower. A nawet, jeśli nie zawsze się to udawało, to dawałyście od siebie coś znacznie więcej: miłość – podkreślał starosta Leszek Bajon, składając mamom, wraz z burmistrz Słubic Marzeną Słodownik, serdeczne życzenia (tatusiowie również się załapali).
A potem przyszedł czas na zabawę do późna. Przyznacie chyba, że naszym mamom taka chwila wytchnienia należy się jak mało komu...
Dlatego, dziękując za zaproszenie, raz jeszcze życzymy im wszystkiego, co najlepsze!


