Starosta uhonorowany Medalem KEN - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Praca starosty na rzecz powiatowej oświaty została doceniona w Warszawie - Leszek Bajon odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej!

To wyjątkowe wyróżnienie wręczyła staroście minister edukacji narodowej Barbara Nowacka, podczas wczorajszej uroczystości. - Patrzymy z uznaniem, jak dbacie o młodzież. My wprowadzamy zmiany, ale to państwo na co dzień troszczycie się o szkoły, nauczycieli i rodziców – podkreślała.

Trzeba dodać, że Medal Komisji Edukacji Narodowej to jedno z najważniejszych odznaczeń oświatowych. Jest przyznawany przez ministra edukacji narodowej osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla oświaty, edukacji i wychowania.

- To uhonorowanie jest również pokłosiem świetnej współpracy z dyrektorami powiatowych szkół – zaznacza starosta.

Gratulujemy

Share