Praca starosty na rzecz powiatowej oświaty została doceniona w Warszawie - Leszek Bajon odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej!
To wyjątkowe wyróżnienie wręczyła staroście minister edukacji narodowej Barbara Nowacka, podczas wczorajszej uroczystości. - Patrzymy z uznaniem, jak dbacie o młodzież. My wprowadzamy zmiany, ale to państwo na co dzień troszczycie się o szkoły, nauczycieli i rodziców – podkreślała.
Trzeba dodać, że Medal Komisji Edukacji Narodowej to jedno z najważniejszych odznaczeń oświatowych. Jest przyznawany przez ministra edukacji narodowej osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla oświaty, edukacji i wychowania.
- To uhonorowanie jest również pokłosiem świetnej współpracy z dyrektorami powiatowych szkół – zaznacza starosta.
Gratulujemy


