Szanowni Państwo!

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 Starostwo Powiatowe w Słubicach ogranicza bezpośrednią obsługę interesantów. Zwracamy się do Państwa z apelem o ograniczenie wizyt w urzędzie do niezbędnego minimum, zarówno ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie Państwa, jak i pracowników.

W przypadkach, w których jest to możliwe, zalecamy załatwienie spraw poprzez internet, za pośrednictwem platformy ePUAP, poczty elektronicznej, telefonicznie lub w formie korespondencji tradycyjnej, przekazanej za pośrednictwem operatora pocztowego lub złożonej bezpośrednio do skrzynki znajdującej się w budynku starostwa, przy głównym wejściu.

W szczególnie uzasadnionych przypadkach obsługa interesantów może być realizowana osobiście - po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie - wyłącznie na parterze budynku głównego starostwa.

Obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg w budynku przy ul. Piłsudskiego 19:

  • w zakresie ewidencji pojazdów realizowana jest w pokoju nr 8 (Biurze Obsługi Interesanta), bez systemu kolejkowego i możliwości rezerwacji przez internet
  • w zakresie ewidencji kierowców realizowana jest w pokoju nr 6
  • rejestracja pojazdu: tel. 95 759 20 26,27
  • prawa jazdy: 95 759 20 46

Obsługa interesantów Wydziału Administracji Architektonicznej i Budowlanej (ul. Piłsudskiego 20):

  • Wcześniejsze umawianie wizyty pod nr tel.: 95 759 20 30, 31

Obsługa interesantów Wydziału Geodezji i Katastru (ul. Piłsudskiego 20):

  • Wcześniejsze umawianie wizyty pod nr tel.: 95 759 20 54

Obsługa interesantów Wydziału Gospodarki Nieruchomościami (ul. Piłsudskiego 20):

  • Wcześniejsze umawianie wizyty pod nr tel.: 95 759 20 39

Osoby przychodzące do budynków starostwa zobowiązane są do zachowania niezbędnych środków ostrożności, tj. zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniej odległości od innych osób.

 

 

Udostępnij