Styczeń to tradycyjnie miesiąc studniówek. Swoje bale mieli już uczniowie Zespół Szkół Technicznych im inż. Tadeusza Tańskiego w SłubicachCKZiU Słubice - Rolniczak oraz Ekonomik Ośno Lubuskie.
Na naszym

profilu, w postach poniżej możecie zobaczyć relacje z tych niesamowitych imprez, są też obszerne fotogalerie oraz filmy. 
Teraz czas pokazać, jak kilkanaście dni temu bawili się uczniowie Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słubicach.
- Dziś odłóżcie na bok książki, wzory, twierdzenia oraz lektury i oddajcie się zabawie. Z pewnością należy się wam ona jako chwila wytchnienia po latach nauki oraz przed intensywnym przygotowaniem do jednego z ważniejszych egzaminów w waszym życiu - pisał zaproszony na studniówkę starosta Marcin Jabłoński w swoim liście, który przekazał dyrektorowi szkoły Marii Jaworskiej.
Cóż, studniówki roku 2018 w naszym powiecie przeszły już do historii. Teraz przed tegorocznymi absolwentami ostatnia prosta do egzaminu dojrzałości. Wierzymy, że będzie dobrze, gdyż, sądząc po Waszych relacjach, wszystkie studniówki były nadzwyczaj udane. A jak mawiają - jaka studniówka, taka matura. W imieniu starosty życzymy powodzenia!

Zapraszamy do fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u.

Udostępnij