Starostwo Powiatowe w Słubicach

ul. Piłsudskiego 20, 69-100 Słubice
Telefon: 95 759 20 10, FAX: 95 759 20 11

Jesteś tutaj: » Strona główna » Aktualności » News - szczegóły

Gmina Rzepin podziękowała swoim rolnikom


 

Tegoroczne żniwa przeszły do historii, jednak podziękowaniom rolnikom za ich pracę nie ma końca. Zobaczmy zatem, jak wyglądały tegoroczne dożynki w gminie Rzepin, które odbyły się w sobotę w Drzeńsku.
Gminne święto plonów rozpoczęło się mszą św. w intencji rolników. Po jej zakończeniu barwny korowód dotarł na boisko, gdzie przeprowadzono ceremoniał dożynkowy. Przedstawiono tegorocznych starostów dożynek: Małgorzatę Zator z Lubiechni Małej oraz Grzegorza Oczyńskiego z Drzeńska. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli powiatu słubickiego - reprezentowali go: wicestarosta Leopold Owsiak, przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Słubickiego Sławomir Kulczyński.
Przeprowadzono konkursy na najpiękniejszy wieniec dożynkowy i stoisko, rozegrano też liczne sportowe konkurencje. Podczas części artystycznej na dożynkowej scenie zaprezentowali się m.in. chór „Wrzosy”, zespół „Kaziuki” z Rzepina oraz Orkiestra Dęta OSP Siedlice z Gorzowa Wlkp. Imprezę zakończył koncert gwiazdy wieczoru (Sławomir) oraz zabawa taneczna przy muzyce zespołu „Baila”.
Więcej zdjęć, które otrzymaliśmy dzięki uprzejmości gminy Rzepin, znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u..

GALERIA


13.09.2017 08:18 wiek: 133 dni

Przydatne linki

realizacja: Agencja internetowa Go-2-Web