Starostwo Powiatowe w Słubicach

ul. Piłsudskiego 20, 69-100 Słubice
Telefon: 95 759 20 10, FAX: 95 759 20 11

Jesteś tutaj: » Strona główna » Aktualności » News - szczegóły

Integracyjnie i warsztatowo nad jeziorem


 

Rodzice i młodzież z rodzin zastępczych oraz placówki „Nasza Chata” w Cybince, a także osoby prowadzące zajęcia i pracownicy PCPR w Słubicach - to dla nich zorganizowano pod koniec sierpnia wyjazd integracyjny do Wielenia Zaobrzańskiego, niedaleko Wolsztyna.
- Odbywały się tu zajęcia dla rodziców zastępczych podnoszące ich kompetencje wychowawcze, jak również warsztaty rozwoju osobistego dla młodzieży. Najmłodsi uczestnicy wyjazdu mogli skorzystać z sali zabaw i uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych przez animatora - opowiada dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach Anna Gołębiowska. 
Wyjazd miał charakter integracyjny, dlatego też jego uczestnicy pierwszego dnia bawili się podczas wieczoru zapoznawczego, natomiast następnego dnia – przy ognisku z pieczeniem kiełbasek. - Nie zabrakło też wycieczki do parowozowni w Wolsztynie oraz do Zagrody u Rzeźbiarza w Górsku - dodaje A. Gołębiowska. Więcej zdjęć z wyjazdu znajdziecie na naszym profilu na Facebook'u.

Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu „Aktywna integracja realizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020 finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

GALERIA


12.09.2017 09:18 wiek: 134 dni

Przydatne linki

realizacja: Agencja internetowa Go-2-Web